Osobista stylistka

Jestem kobietą, taką jak Ty!

Swoją ofertę kieruję do każdej bądź każdego z Was, choć nie ukrywam, że chcę działać głównie z kobietami. Chciałabym pokazać Ci, że możesz czuć się piękna, bez względu na wiek. Zależy mi na wartościach takich jak bycie sobą i pokazanie swojego charakteru, chcę abyś czuła się ubrana w zgodzie ze sobą, a nie przebrana.

Analiza kolorystyczna

Analiza sylwetki

Przegląd szafy

Zakupy

Oferta

Przegląd szafy
650
analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, porządek w szafie, tworzenie zestawów
    rezerwacja terminu - bezzwrotny zadatek 150 zł przelewem na konto
  • Przegląd szafy pozwoli stworzyć gotowe stylizacje na każdą okazję oraz przygotować listę zakupów - potrzebnych ciuchów do budowania odświeżonego wizerunku. Zapobiega porannemu problemowi “nie mam się w co ubrać”.
Zakupy ze stylistką
650
stacjonarnie - Wrocław, Leszno lub on-line - konsultacja oraz przygotowanie stylizacji + link do ubrań, dodatków, akcesoriów
  • rezerwacja terminu to bezzwrotny zadatek - 150 zł
  • To Ty ustalasz budżet zakupów, ja jestem od tego, aby go pilnować i pokazać Ci w jakich kolorach i fasonach Cię widzę. Zobaczysz moje propozycje, które zaakceptujesz bądź nie - wtedy będziemy szukać dalej. Zależy mi na tym, abyś czuła się komfortowo, a jednocześnie wyglądała pięknie <3 Wszystko zależy od Ciebie! Możesz kupić wszystkie zaproponowane Ci rzeczy, lub nie kupić żadnej z nich.
Metamorfozy
1900-3500
W swojej pracy cenię kompleksową zmianę - od analizy kolorystycznej i sylwetki, poprzez przegląd szafy, a później wspólne zakupy. Na zakończenie zmiana fryzury, nauka makijażu oraz profesjonalna sesja zdjęciowa. Wycena wykonywana jest indywidualnie, zależnie od ilości komponentów i miejsca realizacji usług.