O mnie

Cześć! Mam na imię Paulina, ale wszyscy mówią do mnie Paula (za granicą Pola). Jestem kreatywna, energiczna i zdecydowanie mieszczę się w kategorii osób, które działają. Nie umiem zbyt długo siedzieć w miejscu. Czerpię radość z wyznaczania celów, realizacji marzeń oraz podróżowania. Uwielbiam poznawać ludzi i ich kulturę, która otwiera umysł i pozwala dostrzec to, czego wcześniej nie zauważyliśmy. Zdecydowanie jestem estetką, co pomaga mi zapanować nad otoczeniem, daje poczucie komfortu i zapewnia odpowiednie warunki do pracy.

 

Fotografia jest moją pasją, z którą związana jestem od ponad 10 lat. A wszystko zaczęło się od chęci wyjechania do Niemiec na projekt – wymianę fotograficzną. Wtedy zależało mi na samym wyjeździe, nie fotografi, ale trzeba było mieć własny aparat… No więc kupiłam 😉
Teraz z perspektywy czasu myślę, że fotografia daje bardzo dużo – otwiera na ludzi i emocje, chwyta chwile, które są tak ulotne i szybko przemijają, pozwala uczestniczyć w ważnych wydarzeniach w życiu klientów, co jest ogromnym wyróżnieniem i okazanym zaufaniem. Urzeka mnie w niej wszystko co naturalne, realne, prawdziwe.

 

fot. Aleksandra Osak Fotografia

Temat stylizacji i wizerunku pojawił się u mnie około 6 lat temu, kiedy to w pracy jeden z kolegów dostrzegł we mnie potencjał, o którym nigdy wcześniej bym nie pomyślała – zachęcał do pójścia w tym kierunku, opowiadał o pracy jego znajomej – osobistej stylistki. Bardzo długo dojrzewała we mnie decyzja o podjęciu tego kierunku, ale w pewnym momencie poczułam chęć zmiany, nie tylko siebie, ale też przyszłych moich klientów. Chciałabym działać głównie z kobietami takimi jak ja, pochodzącymi z mniejszych miejscowości tzw. szarych myszek, które myślą jak ja 15 lat temu – nic nie mogę, mam mniej możliwości, nikt mnie nie zauważy, karierę mogą robić Ci, którzy mieszkają w miastach, albo mają bogatych rodziców. Tak było! Teraz jestem gotowa pomagać Wam zmieniać postrzeganie świata, ale przede wszystkim odnajdywać swój styl, wyróżnić się z tłumu przy jednoczesnym byciu autentyczną i spójną z własnym wnętrzem.

fot. Katarzyna Poprawska Fotografia

Zaplanujmy razem sukces

1.

przygotowanie oferty indywidualnej

2.

omówienie oferty - spotkanie przy kawie lub on-line, rozwianie wątpliwości, odpowiedź na wszelkie pytania

3.

ostateczna decyzja i realizacja usługi

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, dzięki czemu oferta jest dopasowana do jego potrzeb.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie!

Chętnie rozwieję Twoje wątpliwości, doradzę Ci lub pomogę w wyborze najlepszego prezentu